Menu
  • VO: obchod@dudasport.sk
  • VO: 0917 376 840
  • MO: predajna@dudasport.sk
  • MO: 038 370 00 17
0
Váš nákupný košík je prázdny!
Cena dopravy

Cena dopravy

Pri objednávke do 100,- € je cena dopravy 5,- € a nad 100,- je doprava zdarma.

Vítame Vás na stránkach spoločnosti DUDA šport s.r.o.

Sme prosperujúca firma zaoberajúca sa výrobou, veľkoobchodným a maloobchodným predajom športových potrieb. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1993 a za tento dlhý čas sa nám na Slovensku podarilo vybudovať sieť s viac ako 100 predajňami ponúkajúcimi náš tovar. Z dôvodu neustáleho rozširovania kapacít a činností firmy sme sa v roku 2000 pretransformovali na právnickú osobu.

Od počiatku bolo cieľom našej firmy sústrediť širokú škálu športových potrieb pod jednu strechu a tým uľahčiť maloobchodným predajcom zásobovanie ich predajní. Veľkoobchodne ponúkame rôzne značky ako  SPOKEY, RUCANOR, STIGA, DHS, HUSKY, UMBRO, NASSAU, KATSUDO a mnoho ďalších dovozových výrobkov, ako aj výrobkov vyrobených na Slovensku. Vďaka korektným obchodným vzťahom ich ponúkame v rovnakých cenách ako priamy dovozcovia, resp. výrobcovia.

Od roku 2000 sa zaoberáme výrobou športového oblečenia pod značkou X-it!, ktoré je určené hlavne pre aktívny šport ako aerobic, fitness, ale i pre bežné nosenie. Výrobky značky X-it! sú vyrobené zo starostlivo vyberaných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk, pohodlné pri nosení a svojou kvalitou si udržujú tvar a farebnú stálosť. Medzi ne patria napr. LYCRA, SUPPLEX, COOLMAX, MICROFÁZA a mnohé iné.

S rozvojom našej spoločnosti súvisí aj rozbeh výroby hokejok v roku 2007. Odkúpením výrobnej linky s technológiou od dlhoročného popredného výrobcu hokejok na Slovensku a jej postupným zavedením do praxe sa nám podarilo rozbehnúť výrobu s ročnou kapacitou cca 30 000 ks. Uvedená produkcia sa distribuuje prostredníctvom maloobchodných predajní pod našou značkou X-it! alebo SHARX na území SR, ale aj pod inými obchodnými značkami našich veľkoodberateľov v SR, ČR, Poľsku a Maďarsku.

Pod tlakom dopytu odberateľov a spotrebiteľov po kvalitnejších produktoch sme v roku 2009 ako výhradný dovozca začali dovážať na slovenský trh produkty značky SPOKEY. Táto značka nás oslovila skutočne dobrou kvalitou za prijateľné ceny, pekným dizajnom a hlavne širokospektrálnym sortimentom vrátane doplnkov aj pre menej masové športy.