Menu
 • VO: obchod@dudasport.sk
 • VO: 0917 376 840
 • MO: predajna@dudasport.sk
 • MO: 038 370 00 17
0
Váš nákupný košík je prázdny!
Cena dopravy

Cena dopravy

Pri objednávke do 100,- € je cena dopravy 5,- € a nad 100,- je doprava zdarma.
Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 položiek (1 stránok)
 • Prsný posilovač stláčací Trimmer Tool

  6,40€

  Posilňovač stehenných a prsných svalov Trimmer Tool je jednoduchá fitness pomôcka, ktorá Vám pomôže dokonale vytvarovať hornú aj dolnú polovicu tela. Trimmer Tool umožňuje jednoduché a zároveň efektívne cvičenie. Stačí ho zovrieť medzi stehná alebo ho chytiť do rúk a pravidelnými sťahmi tónovať svaly. Jadro posilňovača Trimmer Tool je vyrobené z pružinového jadra potiahnutého mäkkou EVA penou. Posilňujte bezpečne a pohodlne. Trimmer Tool poskytuje rýchly, jednoduchý a lacný spôsob, ako posilniť potrebné časti tela, bez toho aby ste museli chodiť do posilňovne. Trimmer Tool je ľahký nástroj s hmotnosťou 300 g, je prenosný a kompaktný, vhodný pre použitie prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Trimmer Tool je vhodný pre všetky vekové aj fitness úrovne. Získajte jeden z týchto pastelovo zfarbených nástrojov, vytvarujte tie správne partie tela a buďte so sebou spokojní.

 • Bazén INTEX 147x33cm

  12,50€

  Jednoduchý a ľahko skladovateľný kruhový nafukovateľný bazén., , Rozmer: 147X33cm, Materiál: spodok 0,18mm a kruhy 0,2 mm vinyl

 • Hokejka MPS Black Hawk 100 cm Blue

  31,70€

  Florbalová hokejka MPS BLACK HAWK je ľahká, súťažná florbalová hokejka určená pre amatérskych a profesionálnych hráčov s certifikátom IFF., , Vyrobená novou technológiou (väčšia odolnosť hokejky), Shaft: Zmes uhlíkových a sklených vlákien., Dĺžka shaftu: 100 cm, Celková dĺžka hokejky s čepeľou: 110 cm, Tvrdosť: 26 mm, Čepeľ: HDPE - Polyetylén, MPS SHOOT IFF new oranžová - ľavá/pravá. perfektná kontrola loptičky a strely, Omotávka: MX - SUPER MPS grip - protišmyková, pot absorbujúca, Hmotnosť hokejky: 254 g, Hokejka je certifikovaná medzinárodnou florbalovou federáciou IFF a je s ňou možné hrať všetky súťaže organizované SZFB.